Příjmení Abdis

Chcete-li vědět více o příjmení Abdis, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdis je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdis.

Příjmení Abdis ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdis, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdis určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdis

Zobrazit mapu příjmení Abdis

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdisů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdis, abychom získali přesné informace o všech Abdis, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdis, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdis. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdis naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdis na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (38)
 2. Indonésie Indonésie (17)
 3. Niger Niger (17)
 4. Kamerun Kamerun (2)
 5. Filipíny Filipíny (2)
 6. Kanada Kanada (1)
 7. Anglie Anglie (1)
 8. Indie Indie (1)
 9. Nigérie Nigérie (1)
 10. Pákistán Pákistán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdis na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdis. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdis častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdis neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdis začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdis mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdis, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdis nebo některé z příjmení podobných Abdis vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdis jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdis s společným kořenem.

 1. Abdus
 2. Abdias
 3. Abdes
 4. Abades
 5. Abadias
 6. Abdous
 7. Abts
 8. Avdic
 9. Abdk
 10. Abudas
 11. Abdić
 12. Abdiji
 13. Aftis
 14. Abdiaj
 15. Abdz
 16. Abdek
 17. Abats
 18. Abadez
 19. Abitz
 20. Aboites
 21. Aubets
 22. Avdić
 23. Avdija
 24. Avdiji
 25. Abdagic
 26. Abetz
 27. Abudoj
 28. Avtzis
 29. Avdiaj
 30. Aftiss
 31. Abbots
 32. Abbotts
 33. Abdeslam
 34. Abdoussi
 35. Aboitiz
 36. Aboytes
 37. Apitz
 38. Avetik
 39. Abdeslem
 40. Abidjan