Příjmení Abdk

Chcete-li vědět více o příjmení Abdk, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdk je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdk.

Příjmení Abdk ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdk, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdk určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdk

Zobrazit mapu příjmení Abdk

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdk, abychom získali přesné informace o všech Abdk, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdk, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdk. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdk naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdk na světě

 1. Alžírsko Alžírsko (3)
 2. Somálsko Somálsko (1)
 3. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdk na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdk. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdk častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdk neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdk prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdk, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdk nebo některé z příjmení podobných Abdk vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdk jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdk s společným kořenem.

 1. Abdz
 2. Abdek
 3. Abdis
 4. Abdus
 5. Abts
 6. Abdes
 7. Abades
 8. Abadez
 9. Abdous
 10. Abitz
 11. Avdic
 12. Abdias
 13. Abudas
 14. Abdić
 15. Abdiji
 16. Abetz
 17. Abdiaj
 18. Abudoj
 19. Abats
 20. Abadias
 21. Apitz
 22. Apodaka
 23. Aubets
 24. Avetik
 25. Abidjan
 26. Avdić
 27. Avdija
 28. Avdiji
 29. Abdagic
 30. Aftis
 31. Afteka
 32. Avdiaj
 33. Aftyka
 34. Abbots
 35. Abbotts
 36. Abdeslam
 37. Abdikadir
 38. Abdoussi
 39. Aboites
 40. Aboitiz