Příjmení Abbotts

Chcete-li vědět více o příjmení Abbotts, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbotts je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbotts.

Příjmení Abbotts ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbotts, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbotts určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbotts

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbottsů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbotts, abychom získali přesné informace o všech Abbotts, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbotts, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbotts. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbotts naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbotts na světě

 1. Anglie (1111)
 2. Spojené státy (198)
 3. Austrálie (82)
 4. Kanada (36)
 5. Německo (13)
 6. Dánsko (10)
 7. Malajsie (5)
 8. Jihoafrická republika (4)
 9. Skotsko (3)
 10. Wales (2)
 11. Nový Zéland (2)
 12. Thajsko (2)
 13. Alžírsko (1)
 14. Španělsko (1)
 15. Francie (1)
 16. Guernsey (1)
 17. Hongkong (1)
 18. Irsko (1)
 19. Nizozemsko (1)
 20. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbotts na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbotts. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbotts častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbotts neobvyklé nebo neexistující příjmení.