Příjmení Abbotts

Chcete-li vědět více o příjmení Abbotts, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbotts je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbotts.

Příjmení Abbotts ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbotts, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbotts určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbotts

Zobrazit mapu příjmení Abbotts

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbottsů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbotts, abychom získali přesné informace o všech Abbotts, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbotts, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbotts. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbotts naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbotts na světě

 1. Anglie Anglie (1111)
 2. Spojené státy Spojené státy (198)
 3. Austrálie Austrálie (82)
 4. Kanada Kanada (36)
 5. Německo Německo (13)
 6. Dánsko Dánsko (10)
 7. Malajsie Malajsie (5)
 8. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (4)
 9. Skotsko Skotsko (3)
 10. Wales Wales (2)
 11. Nový Zéland Nový Zéland (2)
 12. Thajsko Thajsko (2)
 13. Alžírsko Alžírsko (1)
 14. Španělsko Španělsko (1)
 15. Francie Francie (1)
 16. Guernsey Guernsey (1)
 17. Hongkong Hongkong (1)
 18. Irsko Irsko (1)
 19. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbotts na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbotts. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbotts častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbotts neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbotts nebo některé z příjmení podobných Abbotts vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbotts jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbotts s společným kořenem.

 1. Abbots
 2. Abdous
 3. Aboites
 4. Aboytes
 5. Abts
 6. Aubets
 7. Abats
 8. Abbotson
 9. Abades
 10. Abadias
 11. Abbattista
 12. Abdis
 13. Abdoussi
 14. Abdus
 15. Abitz
 16. Aboitiz
 17. Abdias
 18. Abudas
 19. Aftis
 20. Abetz
 21. Abdes
 22. Abadez
 23. Abbadessa
 24. Abbatucci
 25. Apitz
 26. Avetik
 27. Abdk
 28. Abtouche
 29. Abidjan
 30. Abdić
 31. Abdiji
 32. Abdagic
 33. Abbiatico
 34. Abatcha
 35. Abdiaj
 36. Abudoj
 37. Abdz
 38. Abdek
 39. Avtzis
 40. Aftiss