Příjmení Abadias

Chcete-li vědět více o příjmení Abadias, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abadias je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abadias.

Příjmení Abadias ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abadias, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abadias určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abadias

Zobrazit mapu příjmení Abadias

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abadiasů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abadias, abychom získali přesné informace o všech Abadias, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abadias, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abadias. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abadias naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abadias na světě

 1. Španělsko Španělsko (1074)
 2. Brazílie Brazílie (82)
 3. Mexiko Mexiko (46)
 4. Francie Francie (38)
 5. Argentina Argentina (29)
 6. Kolumbie Kolumbie (25)
 7. Spojené státy Spojené státy (8)
 8. Kamerun Kamerun (2)
 9. Venezuela Venezuela (2)
 10. Kanada Kanada (1)
 11. Čína Čína (1)
 12. Anglie Anglie (1)
 13. Irsko Irsko (1)
 14. Peru Peru (1)
 15. Portoriko Portoriko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abadias na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abadias. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abadias častějším příjmením a ve kterých zemích je Abadias neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abadias. To je způsobeno tím, že příjmení Abadias často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abadias mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abadias, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abadias prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abadias, jak můžeme zjistit.

 1. Abdias
 2. Abades
 3. Abdis
 4. Abudas
 5. Abadjian
 6. Abdiaj
 7. Abadez
 8. Abdous
 9. Abdus
 10. Abidjan
 11. Abdić
 12. Abdiji
 13. Abdes
 14. Abats
 15. Avdiaj
 16. Abbadessa
 17. Abbotts
 18. Abitz
 19. Aboites
 20. Aboytes
 21. Abts
 22. Avdic
 23. Abdk
 24. Avdić
 25. Avdija
 26. Avdijaj
 27. Avdiji
 28. Abdiaziz
 29. Abdagic
 30. Aftis
 31. Abatcha
 32. Abudoj
 33. Abdz
 34. Abdek
 35. Avtzis
 36. Aftiss
 37. Abbots
 38. Apitius
 39. Abatucci
 40. Abdeslam