Příjmení Abdous

Chcete-li vědět více o příjmení Abdous, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdous je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdous.

Příjmení Abdous ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdous, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdous určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdous

Zobrazit mapu příjmení Abdous

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdousů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdous, abychom získali přesné informace o všech Abdous, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdous, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdous. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdous naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdous na světě

 1. Alžírsko Alžírsko (3619)
 2. Maroko Maroko (1635)
 3. Francie Francie (293)
 4. Niger Niger (78)
 5. Írán Írán (23)
 6. Španělsko Španělsko (22)
 7. Spojené státy Spojené státy (19)
 8. Kanada Kanada (12)
 9. Belgie Belgie (4)
 10. Anglie Anglie (2)
 11. Afghánistán Afghánistán (1)
 12. Brazílie Brazílie (1)
 13. Maďarsko Maďarsko (1)
 14. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 15. Katar Katar (1)
 16. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdous na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdous. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdous častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdous neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdous začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdous mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdous, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdus
 2. Abdis
 3. Abdoussi
 4. Abdias
 5. Abdes
 6. Abbots
 7. Abades
 8. Abadias
 9. Abbotts
 10. Abts
 11. Abdk
 12. Abudas
 13. Abdić
 14. Abdiji
 15. Abdiaj
 16. Abudoj
 17. Abdz
 18. Abdek
 19. Abats
 20. Abadez
 21. Abitz
 22. Aboites
 23. Aboytes
 24. Aubets
 25. Avdic
 26. Abtouche
 27. Abidjan
 28. Avdić
 29. Avdija
 30. Avdiji
 31. Abdagic
 32. Aftis
 33. Abetz
 34. Avtzis
 35. Avdiaj
 36. Aftiss
 37. Abbotson
 38. Apitius
 39. Abatucci
 40. Abbadessa