Příjmení Abdiji

Chcete-li vědět více o příjmení Abdiji, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdiji je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdiji.

Příjmení Abdiji ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdiji, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdiji určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdiji

Zobrazit mapu příjmení Abdiji

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdijiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdiji, abychom získali přesné informace o všech Abdiji, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdiji, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdiji. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdiji naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdiji na světě

 1. Makedonie Makedonie (250)
 2. Kosovo Kosovo (152)
 3. Srbsko Srbsko (46)
 4. Švédsko Švédsko (18)
 5. Švýcarsko Švýcarsko (17)
 6. Lichtenštejnsko Lichtenštejnsko (9)
 7. Německo Německo (7)
 8. Dánsko Dánsko (4)
 9. Chorvatsko Chorvatsko (4)
 10. Černá Hora Černá Hora (4)
 11. Norsko Norsko (4)
 12. Spojené státy Spojené státy (2)
 13. Albánie Albánie (1)
 14. Belize Belize (1)
 15. Slovinsko Slovinsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdiji na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdiji. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdiji častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdiji neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdiji začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdiji. To je způsobeno tím, že příjmení Abdiji často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdiji prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdiji, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdiji nebo některé z příjmení podobných Abdiji vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdiji jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdiji s společným kořenem.

 1. Avdiji
 2. Abdis
 3. Abdias
 4. Abdić
 5. Avdija
 6. Abdiaj
 7. Abadias
 8. Abdous
 9. Abdus
 10. Abitz
 11. Aboitiz
 12. Avdic
 13. Abdk
 14. Avdić
 15. Avdijaj
 16. Abdiaziz
 17. Abdagic
 18. Abdes
 19. Abudoj
 20. Abdz
 21. Abdek
 22. Avdiaj
 23. Abades
 24. Abadez
 25. Abdikadir
 26. Abdoussi
 27. Aboites
 28. Abts
 29. Apitz
 30. Abudas
 31. Abidjan
 32. Abd aziz
 33. Aftis
 34. Abadjian
 35. Abetz
 36. Abats
 37. Aftiss
 38. Abbots
 39. Abatucci
 40. Abbotts