Příjmení Abdes

Chcete-li vědět více o příjmení Abdes, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdes je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdes.

Příjmení Abdes ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdes, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdes určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdes

Zobrazit mapu příjmení Abdes

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdesů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdes, abychom získali přesné informace o všech Abdes, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdes, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdes. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdes naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdes na světě

 1. Venezuela Venezuela (11)
 2. Brazílie Brazílie (4)
 3. Alžírsko Alžírsko (1)
 4. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (1)
 5. Niger Niger (1)
 6. Sýrie Sýrie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdes na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdes. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdes častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdes neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdes. To je způsobeno tím, že příjmení Abdes často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdes, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdes.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdes mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdes, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdes prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdes, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdes nebo některé z příjmení podobných Abdes vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdes jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdes s společným kořenem.

 1. Abades
 2. Abdis
 3. Abdus
 4. Abdek
 5. Abadez
 6. Abdous
 7. Abts
 8. Abdias
 9. Abdk
 10. Abudas
 11. Abdz
 12. Abats
 13. Abadias
 14. Abdeslam
 15. Abitz
 16. Aboites
 17. Aboytes
 18. Aubets
 19. Avdic
 20. Abdeslem
 21. Abdić
 22. Abdiji
 23. Aftis
 24. Abetz
 25. Abdiaj
 26. Abudoj
 27. Abbots
 28. Abbadessa
 29. Abbotts
 30. Abdeselam
 31. Abdeslami
 32. Abdoussi
 33. Apitz
 34. Abdesslam
 35. Abdesslem
 36. Abdesamad
 37. Abdesalam
 38. Abidjan
 39. Avdić
 40. Avdija