Příjmení Abdesamad

Chcete-li vědět více o příjmení Abdesamad, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdesamad je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdesamad.

Příjmení Abdesamad ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdesamad, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdesamad určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdesamad

Zobrazit mapu příjmení Abdesamad

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdesamadů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdesamad, abychom získali přesné informace o všech Abdesamad, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdesamad, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdesamad. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdesamad naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdesamad na světě

 1. Alžírsko Alžírsko (10)
 2. Španělsko Španělsko (1)
 3. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdesamad na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdesamad. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdesamad častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdesamad neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdesamad začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdesamad. To je způsobeno tím, že příjmení Abdesamad často podstupuje mutace.

 1. Abdessamad
 2. Abdessamed
 3. Abdesalam
 4. Abdeselam
 5. Abdeslam
 6. Abdeslami
 7. Abdessamie
 8. Abdesslam
 9. Abdessalam
 10. Abdisalan
 11. Abdessamia
 12. Abdessemed
 13. Abdeselan
 14. Abdessadik
 15. Abdesselam
 16. Abdesslem
 17. Abdeslem
 18. Abdessadek
 19. Abdessalem
 20. Abdes
 21. Abdessalami
 22. Abdessadki
 23. Abades
 24. Abbadessa
 25. Abdikadir
 26. Abdis
 27. Abdus
 28. Abdussalaam
 29. Abdias
 30. Abd khalid
 31. Abdishakur
 32. Abdiaziz
 33. Abu daqah
 34. Abd karim
 35. Abdagic
 36. Abd aziz
 37. Abdiaj
 38. Abdesselem
 39. Abdek
 40. Abadez