Příjmení Abdishakur

Chcete-li vědět více o příjmení Abdishakur, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdishakur je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdishakur.

Příjmení Abdishakur ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdishakur, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdishakur určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdishakur

Zobrazit mapu příjmení Abdishakur

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdishakurů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdishakur, abychom získali přesné informace o všech Abdishakur, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdishakur, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdishakur. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdishakur naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdishakur na světě

 1. Keňa Keňa (1626)
 2. Somálsko Somálsko (1176)
 3. Švédsko Švédsko (8)
 4. Spojené státy Spojené státy (6)
 5. Etiopie Etiopie (4)
 6. Pákistán Pákistán (2)
 7. Brazílie Brazílie (1)
 8. Kanada Kanada (1)
 9. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 10. Německo Německo (1)
 11. Alžírsko Alžírsko (1)
 12. Eritrea Eritrea (1)
 13. Anglie Anglie (1)
 14. Malajsie Malajsie (1)
 15. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 16. Ukrajina Ukrajina (1)
 17. Uganda Uganda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdishakur na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdishakur. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdishakur častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdishakur neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdishakur. To je způsobeno tím, že příjmení Abdishakur často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdishakur, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdishakur.

 1. Abdikadir
 2. Abdisalan
 3. Abdeslam
 4. Abdeslami
 5. Abdessamad
 6. Abdessamie
 7. Abdis
 8. Abtsiauri
 9. Abdessadik
 10. Abdias
 11. Abd khalid
 12. Abdesamad
 13. Abdessamed
 14. Abdessalam
 15. Abdessadek
 16. Abdessalem
 17. Abdesalam
 18. Abdiaziz
 19. Abd ghani
 20. Abdessamia
 21. Abdiaj
 22. Abdessadki
 23. Abadias
 24. Abdeselam
 25. Abdous
 26. Abdus
 27. Abdussalaam
 28. Aptaker
 29. Avedisian
 30. Abdesslam
 31. Abdesselam
 32. Abdesslem
 33. Abdeslem
 34. Abdk
 35. Abidjan
 36. Abdić
 37. Avdija
 38. Avdijaj
 39. Abd karim
 40. Abdiji