Příjmení Abdesalam

Chcete-li vědět více o příjmení Abdesalam, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdesalam je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdesalam.

Příjmení Abdesalam ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdesalam, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdesalam určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdesalam

Zobrazit mapu příjmení Abdesalam

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdesalamů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdesalam, abychom získali přesné informace o všech Abdesalam, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdesalam, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdesalam. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdesalam naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdesalam na světě

 1. Egypt Egypt (366)
 2. Jemen Jemen (8)
 3. Španělsko Španělsko (7)
 4. Argentina Argentina (6)
 5. Alžírsko Alžírsko (5)
 6. Mauretánie Mauretánie (3)
 7. Brazílie Brazílie (1)
 8. Kanada Kanada (1)
 9. Anglie Anglie (1)
 10. Řecko Řecko (1)
 11. Itálie Itálie (1)
 12. Kuvajt Kuvajt (1)
 13. Maroko Maroko (1)
 14. Katar Katar (1)
 15. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 16. Súdán Súdán (1)
 17. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdesalam na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdesalam. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdesalam častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdesalam neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdesalam začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdesalam, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdesalam.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdesalam mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdesalam, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdesalam nebo některé z příjmení podobných Abdesalam vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdesalam jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdesalam s společným kořenem.

 1. Abdeselam
 2. Abdeslam
 3. Abdesslam
 4. Abdessalam
 5. Abdeslami
 6. Abdesselam
 7. Abdesslem
 8. Abdesamad
 9. Abdeslem
 10. Abdessalem
 11. Abdisalan
 12. Abdessalami
 13. Abdeselan
 14. Abdessamad
 15. Abdussalaam
 16. Abdesselem
 17. Abdessamie
 18. Abdessadik
 19. Abdessamed
 20. Abdessadek
 21. Abd karim
 22. Abdessamia
 23. Abdes
 24. Abdessadki
 25. Abades
 26. Abatecola
 27. Abbadessa
 28. Abdikadir
 29. Abdis
 30. Abdus
 31. Abdias
 32. Abd khalid
 33. Abdishakur
 34. Abdiaziz
 35. Abu daqah
 36. Abdagic
 37. Abd aziz
 38. Abdiaj
 39. Abdek
 40. Abdessemed