Příjmení Abdagic

Chcete-li vědět více o příjmení Abdagic, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdagic je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdagic.

Příjmení Abdagic ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdagic, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdagic určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdagic

Zobrazit mapu příjmení Abdagic

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdagiců na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdagic, abychom získali přesné informace o všech Abdagic, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdagic, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdagic. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdagic naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdagic na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (39)
 2. Rakousko Rakousko (13)
 3. Německo Německo (12)
 4. Lichtenštejnsko Lichtenštejnsko (6)
 5. Dánsko Dánsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdagic na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdagic. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdagic častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdagic neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdagic začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdagic. To je způsobeno tím, že příjmení Abdagic často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdagic, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdagic.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdagic mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdagic, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdis
 2. Avdic
 3. Abdiaziz
 4. Abdiji
 5. Abd aziz
 6. Abades
 7. Abadez
 8. Abadias
 9. Abdikadir
 10. Abdous
 11. Abdus
 12. Aboitiz
 13. Abdias
 14. Abdk
 15. Abudas
 16. Abdić
 17. Avdiji
 18. Abd karim
 19. Abbiatico
 20. Abdes
 21. Abdiaj
 22. Abdz
 23. Abdek
 24. Abats
 25. Abatucci
 26. Abbatucci
 27. Abbotts
 28. Abdeslam
 29. Abdeslami
 30. Abdessamie
 31. Abdoussi
 32. Abitz
 33. Aboites
 34. Aboytes
 35. Abts
 36. Apodaca
 37. Apodaka
 38. Aptaker
 39. Abdessadik
 40. Avetik