Příjmení Abbattista

Chcete-li vědět více o příjmení Abbattista, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbattista je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbattista.

Příjmení Abbattista ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbattista, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbattista určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbattista

Zobrazit mapu příjmení Abbattista

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbattistaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbattista, abychom získali přesné informace o všech Abbattista, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbattista, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbattista. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbattista naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbattista na světě

 1. Itálie Itálie (1689)
 2. Spojené státy Spojené státy (176)
 3. Argentina Argentina (150)
 4. Francie Francie (104)
 5. Venezuela Venezuela (10)
 6. Austrálie Austrálie (8)
 7. Německo Německo (5)
 8. Kanada Kanada (2)
 9. Anglie Anglie (2)
 10. Rakousko Rakousko (1)
 11. Belgie Belgie (1)
 12. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 13. Chile Chile (1)
 14. Česká republika Česká republika (1)
 15. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 16. Španělsko Španělsko (1)
 17. Norsko Norsko (1)
 18. Singapur Singapur (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbattista na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbattista. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbattista častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbattista neobvyklé nebo neexistující příjmení.

 1. Abbadessa
 2. Abbotts
 3. Abatecola
 4. Abbatucci
 5. Abbiatico
 6. Abatcha
 7. Abats
 8. Abbots
 9. Abbotson
 10. Abades
 11. Abadias
 12. Abatucci
 13. Abdis
 14. Abitz
 15. Aboites
 16. Aboitiz
 17. Aboytes
 18. Abts
 19. Aubets
 20. Avetisian
 21. Avetisyan
 22. Abadgoitia
 23. Abdagic
 24. Aftis
 25. Abadjian
 26. Avetisov
 27. Avtzis
 28. Aftiss
 29. Abadez
 30. Abdeslam
 31. Abdous
 32. Abdoussi
 33. Abdus
 34. Apitz
 35. Avedisian
 36. Abtsiauri
 37. Abetxuko
 38. Abdesslam
 39. Avetik
 40. Abdias