Příjmení Abades

Chcete-li vědět více o příjmení Abades, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abades je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abades.

Příjmení Abades ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abades, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abades určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abades

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abadesů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abades, abychom získali přesné informace o všech Abades, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abades, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abades. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abades naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abades na světě

 1. Španělsko (293)
 2. Brazílie (132)
 3. Argentina (110)
 4. Filipíny (98)
 5. Venezuela (20)
 6. Kanada (12)
 7. Spojené státy (12)
 8. Indie (3)
 9. Chile (2)
 10. Mexiko (2)
 11. Malajsie (1)
 12. Niger (1)
 13. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abades na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abades. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abades častějším příjmením a ve kterých zemích je Abades neobvyklé nebo neexistující příjmení.