Příjmení Abdessamie

Chcete-li vědět více o příjmení Abdessamie, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdessamie je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdessamie.

Příjmení Abdessamie ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdessamie, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdessamie určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdessamie

Zobrazit mapu příjmení Abdessamie

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdessamieů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdessamie, abychom získali přesné informace o všech Abdessamie, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdessamie, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdessamie. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdessamie naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdessamie na světě

 1. Španělsko Španělsko (221)
 2. Maroko Maroko (136)
 3. Alžírsko Alžírsko (21)
 4. Kanada Kanada (1)
 5. Francie Francie (1)
 6. Tunisko Tunisko (1)
 7. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdessamie na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdessamie. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdessamie častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdessamie neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdessamie, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdessamie.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdessamie nebo některé z příjmení podobných Abdessamie vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdessamie jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdessamie s společným kořenem.

 1. Abdessamia
 2. Abdeslami
 3. Abdessamad
 4. Abdessadik
 5. Abdessamed
 6. Abdeslam
 7. Abdesslam
 8. Abdesamad
 9. Abdessalam
 10. Abdessadek
 11. Abdessalem
 12. Abdessalami
 13. Abdessadki
 14. Abdessemed
 15. Abdeselam
 16. Abdesselam
 17. Abdesslem
 18. Abdeslem
 19. Abdesalam
 20. Abdesselem
 21. Abbadessa
 22. Abdikadir
 23. Abdoussi
 24. Abdussalaam
 25. Abd khalid
 26. Abdishakur
 27. Abdisalan
 28. Abdiaziz
 29. Abd karim
 30. Abd ghani
 31. Abdagic
 32. Abd aziz
 33. Abdes
 34. Abdeselan
 35. Abades
 36. Abdis
 37. Abdous
 38. Abdus
 39. Abtsiauri
 40. Abdias