Příjmení Abdoussi

Chcete-li vědět více o příjmení Abdoussi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdoussi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdoussi.

Příjmení Abdoussi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdoussi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdoussi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdoussi

Zobrazit mapu příjmení Abdoussi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdoussiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdoussi, abychom získali přesné informace o všech Abdoussi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdoussi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdoussi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdoussi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdoussi na světě

 1. Maroko Maroko (477)
 2. Španělsko Španělsko (78)
 3. Kanada Kanada (1)
 4. Kamerun Kamerun (1)
 5. Alžírsko Alžírsko (1)
 6. Francie Francie (1)
 7. Itálie Itálie (1)
 8. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdoussi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdoussi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdoussi častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdoussi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdoussi mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdoussi, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdous
 2. Abdus
 3. Abatucci
 4. Abbotts
 5. Abdis
 6. Abdias
 7. Abtouche
 8. Abdiji
 9. Abdes
 10. Abbots
 11. Abbotson
 12. Abades
 13. Abadias
 14. Abbadessa
 15. Abbatucci
 16. Abdeslam
 17. Abdeslami
 18. Abdessamie
 19. Abdikadir
 20. Aboites
 21. Aboitiz
 22. Aboytes
 23. Abts
 24. Abdessadik
 25. Abdesslam
 26. Abdesslem
 27. Abdeslem
 28. Abdk
 29. Abudas
 30. Abdić
 31. Avdiji
 32. Abdiaziz
 33. Abd karim
 34. Abd ghani
 35. Abdagic
 36. Abd aziz
 37. Abdessamia
 38. Abdiaj
 39. Abudoj
 40. Abdessadki