Příjmení Abdias

Chcete-li vědět více o příjmení Abdias, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdias je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdias.

Příjmení Abdias ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdias, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdias určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdias

Zobrazit mapu příjmení Abdias

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdiasů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdias, abychom získali přesné informace o všech Abdias, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdias, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdias. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdias naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdias na světě

 1. Čad Čad (6258)
 2. Kamerun Kamerun (217)
 3. Brazílie Brazílie (198)
 4. Dominikánská republika Dominikánská republika (23)
 5. Indonésie Indonésie (14)
 6. Spojené státy Spojené státy (9)
 7. Mexiko Mexiko (7)
 8. Nigérie Nigérie (4)
 9. Haiti Haiti (2)
 10. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (1)
 11. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (1)
 12. Chile Chile (1)
 13. Alžírsko Alžírsko (1)
 14. Anglie Anglie (1)
 15. Irák Irák (1)
 16. Peru Peru (1)
 17. Filipíny Filipíny (1)
 18. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdias na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdias. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdias častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdias neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdias. To je způsobeno tím, že příjmení Abdias často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdias mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdias, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdias nebo některé z příjmení podobných Abdias vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdias jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdias s společným kořenem.

 1. Abadias
 2. Abdis
 3. Abdiaj
 4. Abdous
 5. Abdus
 6. Abudas
 7. Abdić
 8. Abdiji
 9. Abdes
 10. Avdiaj
 11. Abades
 12. Abitz
 13. Aboites
 14. Abts
 15. Avdic
 16. Abdk
 17. Abidjan
 18. Avdić
 19. Avdija
 20. Avdijaj
 21. Avdiji
 22. Abdiaziz
 23. Aftis
 24. Abadjian
 25. Abdz
 26. Abdek
 27. Abats
 28. Aftiss
 29. Abbots
 30. Abadez
 31. Abbotts
 32. Abdeslam
 33. Abdikadir
 34. Abdoussi
 35. Aboitiz
 36. Aboytes
 37. Apitz
 38. Aubets
 39. Abdisalan
 40. Abdagic