Příjmení Abdek

Chcete-li vědět více o příjmení Abdek, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdek je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdek.

Příjmení Abdek ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdek, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdek určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdek

Zobrazit mapu příjmení Abdek

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdeků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdek, abychom získali přesné informace o všech Abdek, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdek, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdek. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdek naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdek na světě

 1. Kamerun Kamerun (1)
 2. Džibutsko Džibutsko (1)
 3. Alžírsko Alžírsko (1)
 4. Malta Malta (1)
 5. Niger Niger (1)
 6. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdek na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdek. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdek častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdek neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdek, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdek.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdek mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdek, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdek prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdek, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdek nebo některé z příjmení podobných Abdek vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdek jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdek s společným kořenem.

 1. Abdk
 2. Abdes
 3. Abades
 4. Abadez
 5. Abdis
 6. Abdus
 7. Abdz
 8. Abdous
 9. Abitz
 10. Abts
 11. Avdic
 12. Abdias
 13. Abudas
 14. Abdić
 15. Abdiji
 16. Abetz
 17. Abdiaj
 18. Abudoj
 19. Afteka
 20. Abats
 21. Abadias
 22. Abdeslam
 23. Aboites
 24. Aboytes
 25. Apitz
 26. Apodaka
 27. Aptekar
 28. Aubets
 29. Avetik
 30. Abdeslem
 31. Abidjan
 32. Avdić
 33. Avdija
 34. Avdiji
 35. Abdagic
 36. Aftis
 37. Apteker
 38. Avdiaj
 39. Aftyka
 40. Abbots