Příjmení Abadez

Chcete-li vědět více o příjmení Abadez, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abadez je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abadez.

Příjmení Abadez ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abadez, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abadez určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abadez

Zobrazit mapu příjmení Abadez

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abadezů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abadez, abychom získali přesné informace o všech Abadez, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abadez, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abadez. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abadez naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abadez na světě

 1. Španělsko Španělsko (24)
 2. Francie Francie (8)
 3. Filipíny Filipíny (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abadez na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abadez. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abadez častějším příjmením a ve kterých zemích je Abadez neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abadez začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abadez. To je způsobeno tím, že příjmení Abadez často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abadez, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abadez.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abadez prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abadez, jak můžeme zjistit.

 1. Abades
 2. Abdes
 3. Abdz
 4. Abdek
 5. Abadias
 6. Abdis
 7. Abdus
 8. Abitz
 9. Abdk
 10. Abudas
 11. Abetz
 12. Abudoj
 13. Abats
 14. Abbadessa
 15. Abdous
 16. Aboites
 17. Aboitiz
 18. Aboytes
 19. Abts
 20. Apitz
 21. Aptaker
 22. Avdic
 23. Abdias
 24. Abidjan
 25. Abdić
 26. Abdiaziz
 27. Abdiji
 28. Abdagic
 29. Abd aziz
 30. Abadjian
 31. Abatcha
 32. Abdiaj
 33. Abbots
 34. Abatecola
 35. Abatucci
 36. Abbotts
 37. Abdeslam
 38. Abdikadir
 39. Apodaca
 40. Apodaka