Příjmení Abadjian

Chcete-li vědět více o příjmení Abadjian, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abadjian je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abadjian.

Příjmení Abadjian ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abadjian, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abadjian určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abadjian

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abadjianů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abadjian, abychom získali přesné informace o všech Abadjian, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abadjian, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abadjian. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abadjian naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abadjian na světě

 1. Spojené státy (157)
 2. Argentina (40)
 3. Francie (38)
 4. Kanada (25)
 5. Itálie (13)
 6. Anglie (11)
 7. Burkina Faso (10)
 8. Belgie (9)
 9. Libanon (7)
 10. Rakousko (3)
 11. Hongkong (2)
 12. Mexiko (2)
 13. Rusko (2)
 14. Sýrie (2)
 15. Austrálie (1)
 16. Brazílie (1)
 17. Německo (1)
 18. Gruzie (1)
 19. Makedonie (1)
 20. Macao (1)
 21. Švédsko (1)
 22. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abadjian na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abadjian. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abadjian častějším příjmením a ve kterých zemích je Abadjian neobvyklé nebo neexistující příjmení.