Příjmení Abdessalam

Chcete-li vědět více o příjmení Abdessalam, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdessalam je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdessalam.

Příjmení Abdessalam ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdessalam, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdessalam určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdessalam

Zobrazit mapu příjmení Abdessalam

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdessalamů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdessalam, abychom získali přesné informace o všech Abdessalam, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdessalam, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdessalam. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdessalam naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdessalam na světě

 1. Alžírsko Alžírsko (967)
 2. Maroko Maroko (511)
 3. Čad Čad (385)
 4. Egypt Egypt (305)
 5. Mauretánie Mauretánie (97)
 6. Spojené státy Spojené státy (15)
 7. Španělsko Španělsko (5)
 8. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (4)
 9. Tunisko Tunisko (4)
 10. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 11. Francie Francie (2)
 12. Brazílie Brazílie (1)
 13. Kamerun Kamerun (1)
 14. Itálie Itálie (1)
 15. Jordánsko Jordánsko (1)
 16. Libye Libye (1)
 17. Omán Omán (1)
 18. Katar Katar (1)
 19. Švédsko Švédsko (1)
 20. Sýrie Sýrie (1)
 21. Jemen Jemen (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdessalam na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdessalam. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdessalam častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdessalam neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdessalam začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdessalam. To je způsobeno tím, že příjmení Abdessalam často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdessalam, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdessalam.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdessalam mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdessalam, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdessalam nebo některé z příjmení podobných Abdessalam vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdessalam jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdessalam s společným kořenem.

 1. Abdesslam
 2. Abdesselam
 3. Abdessalem
 4. Abdesalam
 5. Abdessalami
 6. Abdeselam
 7. Abdeslam
 8. Abdessamad
 9. Abdussalaam
 10. Abdesslem
 11. Abdesselem
 12. Abdeslami
 13. Abdessamie
 14. Abdessadik
 15. Abdesamad
 16. Abdeslem
 17. Abdessamed
 18. Abdessadek
 19. Abdisalan
 20. Abdessamia
 21. Abdessadki
 22. Abdeselan
 23. Abdessemed
 24. Abbadessa
 25. Abd khalid
 26. Abdishakur
 27. Abd karim
 28. Abdes
 29. Abades
 30. Abatecola
 31. Abdikadir
 32. Abdis
 33. Abdous
 34. Abdoussi
 35. Abdus
 36. Avedissian
 37. Abtsiauri
 38. Abdias
 39. Abdiaziz
 40. Abu daqah