Příjmení Abdukarimov

Chcete-li vědět více o příjmení Abdukarimov, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdukarimov je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdukarimov.

Příjmení Abdukarimov ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdukarimov, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdukarimov určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdukarimov

Zobrazit mapu příjmení Abdukarimov

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdukarimovů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdukarimov, abychom získali přesné informace o všech Abdukarimov, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdukarimov, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdukarimov. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdukarimov naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdukarimov na světě

 1. Uzbekistán Uzbekistán (13648)
 2. Kazachstán Kazachstán (2650)
 3. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (1571)
 4. Rusko Rusko (580)
 5. Tádžikistán Tádžikistán (380)
 6. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (49)
 7. Turkmenistán Turkmenistán (37)
 8. Spojené státy Spojené státy (12)
 9. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (4)
 10. Anglie Anglie (3)
 11. Turecko Turecko (2)
 12. Malajsie Malajsie (1)
 13. Bělorusko Bělorusko (1)
 14. Kanada Kanada (1)
 15. Česká republika Česká republika (1)
 16. Estonsko Estonsko (1)
 17. Jižní Korea Jižní Korea (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdukarimov na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdukarimov. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdukarimov častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdukarimov neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdukarimov. To je způsobeno tím, že příjmení Abdukarimov často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdukarimov, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdukarimov.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdukarimov mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdukarimov, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdukarimov nebo některé z příjmení podobných Abdukarimov vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdukarimov jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdukarimov s společným kořenem.

 1. Abdukarimova
 2. Abdykerimov
 3. Abdykerimova
 4. Abd karim
 5. Abdykadyrov
 6. Abdykalykov
 7. Abdikadir
 8. Abdykadyrova
 9. Abdykalykova
 10. Abd khalid
 11. Abdesamad
 12. Abduzhaparova
 13. Abdesalam
 14. Abdiaziz
 15. Abdagic
 16. Abd aziz
 17. Abbiatico
 18. Abadias
 19. Abdeselam
 20. Abdeslam
 21. Abdeslami
 22. Abdessamad
 23. Abdessamie
 24. Abdis
 25. Abdoussi
 26. Abdus
 27. Abdussalaam
 28. Aptekar
 29. Abtsiauri
 30. Abdessadik
 31. Abdesslam
 32. Abdias
 33. Abdesslem
 34. Abdeslem
 35. Abdessamed
 36. Abdessalam
 37. Abdk
 38. Abdessalem
 39. Abudas
 40. Abdić