Příjmení Abdukarimova

Chcete-li vědět více o příjmení Abdukarimova, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdukarimova je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdukarimova.

Příjmení Abdukarimova ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdukarimova, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdukarimova určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdukarimova

Zobrazit mapu příjmení Abdukarimova

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdukarimovaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdukarimova, abychom získali přesné informace o všech Abdukarimova, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdukarimova, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdukarimova. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdukarimova naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdukarimova na světě

 1. Uzbekistán Uzbekistán (13921)
 2. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (1609)
 3. Kazachstán Kazachstán (1170)
 4. Tádžikistán Tádžikistán (393)
 5. Rusko Rusko (209)
 6. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (46)
 7. Turkmenistán Turkmenistán (9)
 8. Malajsie Malajsie (5)
 9. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 10. Kanada Kanada (1)
 11. Anglie Anglie (1)
 12. Thajsko Thajsko (1)
 13. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdukarimova na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdukarimova. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdukarimova častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdukarimova neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdukarimova mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdukarimova, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdukarimova prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdukarimova, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdukarimova nebo některé z příjmení podobných Abdukarimova vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdukarimova jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdukarimova s společným kořenem.

 1. Abdukarimov
 2. Abdykerimova
 3. Abdykerimov
 4. Abdykadyrova
 5. Abdykalykova
 6. Abd karim
 7. Abdykadyrov
 8. Abduzhaparova
 9. Abdykalykov
 10. Abdikadir
 11. Abatecola
 12. Abd khalid
 13. Abdesamad
 14. Abdesalam
 15. Abdiaziz
 16. Abdagic
 17. Abd aziz
 18. Abdessamia
 19. Abbiatico
 20. Abadias
 21. Abbadessa
 22. Abbattista
 23. Abdeselam
 24. Abdeslam
 25. Abdeslami
 26. Abdessamad
 27. Abdessamie
 28. Abdis
 29. Abdous
 30. Abdoussi
 31. Abdus
 32. Abdussalaam
 33. Aptekar
 34. Abtsiauri
 35. Abadgoitia
 36. Abdessadik
 37. Abdesslam
 38. Abdias
 39. Abdesslem
 40. Abdeslem