Příjmení Abdyli

Chcete-li vědět více o příjmení Abdyli, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdyli je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdyli.

Příjmení Abdyli ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdyli, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdyli určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdyli

Zobrazit mapu příjmení Abdyli

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdyliů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdyli, abychom získali přesné informace o všech Abdyli, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdyli, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdyli. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdyli naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdyli na světě

 1. Kosovo Kosovo (509)
 2. Albánie Albánie (260)
 3. Švýcarsko Švýcarsko (9)
 4. Anglie Anglie (9)
 5. Spojené státy Spojené státy (5)
 6. Švédsko Švédsko (3)
 7. Makedonie Makedonie (2)
 8. Rakousko Rakousko (1)
 9. Kanada Kanada (1)
 10. Německo Německo (1)
 11. Itálie Itálie (1)
 12. Nový Zéland Nový Zéland (1)
 13. Srbsko Srbsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdyli na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdyli. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdyli častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdyli neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdyli začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdyli. To je způsobeno tím, že příjmení Abdyli často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdyli, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdyli.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdyli mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdyli, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdyli prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdyli, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdyli nebo některé z příjmení podobných Abdyli vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdyli jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdyli s společným kořenem.

 1. Abdali
 2. Avdyli
 3. Abdoli
 4. Abduli
 5. Abdeli
 6. Abdala
 7. Abdel
 8. Abdela
 9. Abdelli
 10. Abdill
 11. Abdola
 12. Abdul
 13. Abdula
 14. Abdulai
 15. Abdaly
 16. Abdil
 17. Abdall
 18. Abdal
 19. Abidali
 20. Abdule
 21. Abdile
 22. Avduli
 23. Abdila
 24. Abdol
 25. Abdylla
 26. Abdull
 27. Abadal
 28. Abdalahi
 29. Abdalla
 30. Abdelah
 31. Abdelali
 32. Abdella
 33. Abdilla
 34. Abdille
 35. Abdool
 36. Abdoul
 37. Abdulah
 38. Abdulahi
 39. Abdulla
 40. Abdulle