Příjmení Abdoulie

Chcete-li vědět více o příjmení Abdoulie, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdoulie je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdoulie.

Příjmení Abdoulie ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdoulie, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdoulie určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdoulie

Zobrazit mapu příjmení Abdoulie

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdoulieů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdoulie, abychom získali přesné informace o všech Abdoulie, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdoulie, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdoulie. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdoulie naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdoulie na světě

 1. Gambie Gambie (4)
 2. Súdán Súdán (4)
 3. Spojené státy Spojené státy (4)
 4. Anglie Anglie (2)
 5. Belgie Belgie (1)
 6. Kamerun Kamerun (1)
 7. Španělsko Španělsko (1)
 8. Finsko Finsko (1)
 9. Lucembursko Lucembursko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdoulie na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdoulie. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdoulie častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdoulie neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdoulie. To je způsobeno tím, že příjmení Abdoulie často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdoulie, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdoulie.

 1. Abdoul
 2. Abdoulaye
 3. Abdulle
 4. Abdoli
 5. Abduli
 6. Abdule
 7. Abdoula
 8. Abdali
 9. Abdelli
 10. Abdille
 11. Abdola
 12. Abdool
 13. Abdul
 14. Abdula
 15. Abdulah
 16. Abdulai
 17. Abdulla
 18. Abdollah
 19. Abdoulahi
 20. Abdulian
 21. Abdoullah
 22. Abdulov
 23. Abdulaev
 24. Abduloev
 25. Abdyli
 26. Abdhulla
 27. Abdile
 28. Avduli
 29. Abdol
 30. Abdull
 31. Abdeli
 32. Aboudil
 33. Abdulan
 34. Abdala
 35. Abdalahe
 36. Abdalla
 37. Abdallah
 38. Abdel
 39. Abdela
 40. Abdelah