Příjmení Abatal

Chcete-li vědět více o příjmení Abatal, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abatal je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abatal.

Příjmení Abatal ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abatal, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abatal určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abatal

Zobrazit mapu příjmení Abatal

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abatalů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abatal, abychom získali přesné informace o všech Abatal, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abatal, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abatal. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abatal naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abatal na světě

 1. Maroko Maroko (443)
 2. Niger Niger (27)
 3. Nigérie Nigérie (24)
 4. Španělsko Španělsko (23)
 5. Írán Írán (16)
 6. Spojené státy Spojené státy (8)
 7. Švédsko Švédsko (2)
 8. Francie Francie (1)
 9. Indie Indie (1)
 10. Mexiko Mexiko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abatal na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abatal. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abatal častějším příjmením a ve kterých zemích je Abatal neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abatal. To je způsobeno tím, že příjmení Abatal často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abatal mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abatal, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abatal prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abatal, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abatal nebo některé z příjmení podobných Abatal vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abatal jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abatal s společným kořenem.

 1. Abadal
 2. Abidal
 3. Abdal
 4. Abetel
 5. Abatelli
 6. Abdala
 7. Abdali
 8. Abdel
 9. Abdill
 10. Abdool
 11. Abdoul
 12. Abdul
 13. Abedul
 14. Abdalah
 15. Abdaly
 16. Abdiel
 17. Abdil
 18. Abdall
 19. Abidali
 20. Abidaly
 21. Abdalat
 22. Aviytal
 23. Abutalib
 24. Abdol
 25. Abdull
 26. Abd el
 27. Aptel
 28. Abadalalh
 29. Abadilla
 30. Abdalahe
 31. Abdalahi
 32. Abdalla
 33. Abdallah
 34. Abdela
 35. Abdelaal
 36. Abdelah
 37. Abdelali
 38. Abdella
 39. Abdelli
 40. Abdilla