Příjmení Abdaly

Chcete-li vědět více o příjmení Abdaly, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdaly je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdaly.

Příjmení Abdaly ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdaly, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdaly určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdaly

Zobrazit mapu příjmení Abdaly

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdalyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdaly, abychom získali přesné informace o všech Abdaly, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdaly, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdaly. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdaly naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdaly na světě

 1. Irák Irák (75984)
 2. Jemen Jemen (238)
 3. Kuvajt Kuvajt (202)
 4. Kazachstán Kazachstán (18)
 5. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (10)
 6. Egypt Egypt (9)
 7. Tunisko Tunisko (6)
 8. Austrálie Austrálie (4)
 9. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (4)
 10. Norsko Norsko (2)
 11. Afghánistán Afghánistán (1)
 12. Dánsko Dánsko (1)
 13. Alžírsko Alžírsko (1)
 14. Francie Francie (1)
 15. Írán Írán (1)
 16. Jordánsko Jordánsko (1)
 17. Maroko Maroko (1)
 18. Pákistán Pákistán (1)
 19. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdaly na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdaly. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdaly častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdaly neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdaly začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdaly mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdaly, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdaly prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdaly, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdaly nebo některé z příjmení podobných Abdaly vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdaly jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdaly s společným kořenem.

 1. Abdala
 2. Abdali
 3. Abdall
 4. Abdal
 5. Abidaly
 6. Abadal
 7. Abdalla
 8. Abdel
 9. Abdela
 10. Abdill
 11. Abdola
 12. Abdul
 13. Abdula
 14. Abdalah
 15. Abdil
 16. Abidal
 17. Abidali
 18. Abdoli
 19. Abdalat
 20. Abdyli
 21. Abduli
 22. Abdule
 23. Abdile
 24. Abdila
 25. Abdol
 26. Avdala
 27. Abdull
 28. Abdeli
 29. Abatal
 30. Abdalahe
 31. Abdalahi
 32. Abdallah
 33. Abdelah
 34. Abdelali
 35. Abdelhay
 36. Abdella
 37. Abdelli
 38. Abdilla
 39. Abdille
 40. Abdool