Příjmení Abdila

Chcete-li vědět více o příjmení Abdila, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdila je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdila.

Příjmení Abdila ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdila, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdila určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdila

Zobrazit mapu příjmení Abdila

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdilaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdila, abychom získali přesné informace o všech Abdila, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdila, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdila. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdila naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdila na světě

 1. Filipíny Filipíny (572)
 2. Indonésie Indonésie (413)
 3. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (26)
 4. Egypt Egypt (9)
 5. Niger Niger (5)
 6. Etiopie Etiopie (4)
 7. Anglie Anglie (4)
 8. Malajsie Malajsie (2)
 9. Bulharsko Bulharsko (1)
 10. Brazílie Brazílie (1)
 11. Indie Indie (1)
 12. Keňa Keňa (1)
 13. Kuvajt Kuvajt (1)
 14. Kazachstán Kazachstán (1)
 15. Nigérie Nigérie (1)
 16. Rusko Rusko (1)
 17. Súdán Súdán (1)
 18. Somálsko Somálsko (1)
 19. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdila na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdila. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdila častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdila neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdila. To je způsobeno tím, že příjmení Abdila často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdila, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdila.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdila prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdila, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdila nebo některé z příjmení podobných Abdila vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdila jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdila s společným kořenem.

 1. Abdala
 2. Abdela
 3. Abdill
 4. Abdilla
 5. Abdola
 6. Abdula
 7. Abdil
 8. Abdile
 9. Abadilla
 10. Abdali
 11. Abdalla
 12. Abdel
 13. Abdelah
 14. Abdella
 15. Abdillah
 16. Abdille
 17. Abdul
 18. Abdulah
 19. Abdulai
 20. Abdulla
 21. Abdalah
 22. Abdaly
 23. Abdiel
 24. Abdall
 25. Abdal
 26. Abdoli
 27. Abdalat
 28. Abdyli
 29. Abduli
 30. Abdule
 31. Abdol
 32. Avdala
 33. Abdoula
 34. Abdylla
 35. Abdull
 36. Abdeli
 37. Abdulan
 38. Abadal
 39. Abdalahe
 40. Abdalahi