Příjmení Abdoli

Chcete-li vědět více o příjmení Abdoli, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdoli je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdoli.

Příjmení Abdoli ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdoli, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdoli určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdoli

Zobrazit mapu příjmení Abdoli

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdoliů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdoli, abychom získali přesné informace o všech Abdoli, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdoli, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdoli. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdoli naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdoli na světě

 1. Írán Írán (38673)
 2. Indonésie Indonésie (80)
 3. Kanada Kanada (30)
 4. Spojené státy Spojené státy (26)
 5. Niger Niger (13)
 6. Anglie Anglie (7)
 7. Německo Německo (6)
 8. Švédsko Švédsko (6)
 9. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (4)
 10. Irák Irák (4)
 11. Thajsko Thajsko (4)
 12. Norsko Norsko (3)
 13. Austrálie Austrálie (2)
 14. Malajsie Malajsie (2)
 15. Afghánistán Afghánistán (1)
 16. Belgie Belgie (1)
 17. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (1)
 18. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 19. Čína Čína (1)
 20. Francie Francie (1)
 21. Řecko Řecko (1)
 22. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 23. Omán Omán (1)
 24. Filipíny Filipíny (1)
 25. Srbsko Srbsko (1)
 26. Slovensko Slovensko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdoli na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdoli. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdoli častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdoli neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdoli začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdoli, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdoli.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdoli mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdoli, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdoli prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdoli, jak můžeme zjistit.

 1. Abdali
 2. Abdola
 3. Abdyli
 4. Abduli
 5. Abdol
 6. Abdeli
 7. Abdala
 8. Abdel
 9. Abdela
 10. Abdelli
 11. Abdill
 12. Abdool
 13. Abdoul
 14. Abdul
 15. Abdula
 16. Abdulai
 17. Avdyli
 18. Abdaly
 19. Abdoulie
 20. Abdil
 21. Abdall
 22. Abdal
 23. Abidali
 24. Abdule
 25. Abdile
 26. Avduli
 27. Abdila
 28. Abdoula
 29. Abdull
 30. Abadal
 31. Abdalahi
 32. Abdalla
 33. Abdelah
 34. Abdelali
 35. Abdella
 36. Abdilla
 37. Abdille
 38. Abdollahi
 39. Abdulah
 40. Abdulahi