Příjmení Abdola

Chcete-li vědět více o příjmení Abdola, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdola je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdola.

Příjmení Abdola ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdola, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdola určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdola

Zobrazit mapu příjmení Abdola

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdolaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdola, abychom získali přesné informace o všech Abdola, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdola, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdola. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdola naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdola na světě

 1. Filipíny Filipíny (89)
 2. Francie Francie (45)
 3. Španělsko Španělsko (21)
 4. Írán Írán (6)
 5. Indonésie Indonésie (5)
 6. Pákistán Pákistán (4)
 7. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (4)
 8. Norsko Norsko (3)
 9. Spojené státy Spojené státy (3)
 10. Švédsko Švédsko (2)
 11. Belgie Belgie (1)
 12. Bulharsko Bulharsko (1)
 13. Anglie Anglie (1)
 14. Kazachstán Kazachstán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdola na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdola. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdola častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdola neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdola začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdola. To je způsobeno tím, že příjmení Abdola často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdola, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdola.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdola mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdola, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdola nebo některé z příjmení podobných Abdola vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdola jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdola s společným kořenem.

 1. Abdala
 2. Abdela
 3. Abdula
 4. Abdoli
 5. Abdila
 6. Abdol
 7. Abdoula
 8. Abdali
 9. Abdalla
 10. Abdel
 11. Abdelah
 12. Abdella
 13. Abdill
 14. Abdilla
 15. Abdool
 16. Abdoul
 17. Abdul
 18. Abdulah
 19. Abdulai
 20. Abdulla
 21. Abdollah
 22. Abdalah
 23. Abdaly
 24. Abdil
 25. Abdall
 26. Abdal
 27. Abdalat
 28. Abdyli
 29. Abduli
 30. Abdule
 31. Abdile
 32. Avdala
 33. Abdylla
 34. Abdull
 35. Abdeli
 36. Abdulan
 37. Abadal
 38. Abadilla
 39. Abdalahe
 40. Abdalahi