Příjmení Abdile

Chcete-li vědět více o příjmení Abdile, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdile je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdile.

Příjmení Abdile ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdile, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdile určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdile

Zobrazit mapu příjmení Abdile

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdileů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdile, abychom získali přesné informace o všech Abdile, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdile, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdile. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdile naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdile na světě

 1. Somálsko Somálsko (6372)
 2. Keňa Keňa (437)
 3. Niger Niger (18)
 4. Etiopie Etiopie (16)
 5. Švédsko Švédsko (16)
 6. Džibutsko Džibutsko (9)
 7. Anglie Anglie (8)
 8. Spojené státy Spojené státy (7)
 9. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (2)
 10. Austrálie Austrálie (1)
 11. Belgie Belgie (1)
 12. Brazílie Brazílie (1)
 13. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 14. Finsko Finsko (1)
 15. Jamajka Jamajka (1)
 16. Maroko Maroko (1)
 17. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdile na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdile. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdile častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdile neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdile začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdile nebo některé z příjmení podobných Abdile vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdile jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdile s společným kořenem.

 1. Abdill
 2. Abdille
 3. Abdil
 4. Abdule
 5. Abdila
 6. Abdala
 7. Abdali
 8. Abdel
 9. Abdela
 10. Abdilla
 11. Abdola
 12. Abdul
 13. Abdula
 14. Abdulle
 15. Abdaly
 16. Abdiel
 17. Abdall
 18. Abdal
 19. Abdoli
 20. Abdyli
 21. Abduli
 22. Abdol
 23. Abdull
 24. Abdeli
 25. Abadal
 26. Abadilla
 27. Abdalahe
 28. Abdalla
 29. Abdelah
 30. Abdella
 31. Abdelli
 32. Abdillah
 33. Abdool
 34. Abdoul
 35. Abdulah
 36. Abdulai
 37. Abdulla
 38. Abedillo
 39. Abedul
 40. Avdyli