Příjmení Abbatiello

Chcete-li vědět více o příjmení Abbatiello, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbatiello je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbatiello.

Příjmení Abbatiello ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbatiello, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbatiello určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbatiello

Zobrazit mapu příjmení Abbatiello

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbatielloů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbatiello, abychom získali přesné informace o všech Abbatiello, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbatiello, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbatiello. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbatiello naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbatiello na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (1029)
 2. Itálie Itálie (1003)
 3. Kanada Kanada (40)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (35)
 5. Anglie Anglie (32)
 6. Argentina Argentina (21)
 7. Francie Francie (13)
 8. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 9. Belgie Belgie (1)
 10. Bulharsko Bulharsko (1)
 11. Čína Čína (1)
 12. Německo Německo (1)
 13. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 14. Skotsko Skotsko (1)
 15. Wales Wales (1)
 16. Mexiko Mexiko (1)
 17. Americké Panenské ostrovy Americké Panenské ostrovy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbatiello na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbatiello. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbatiello častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbatiello neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbatiello nebo některé z příjmení podobných Abbatiello vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbatiello jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbatiello s společným kořenem.

 1. Abatiello
 2. Abatelli
 3. Abadillo
 4. Abadilla
 5. Abedillo
 6. Avitello
 7. Abethell
 8. Abatal
 9. Abdalla
 10. Abdella
 11. Abdelli
 12. Abdill
 13. Abdilla
 14. Abdille
 15. Avedillo
 16. Abdiel
 17. Abdall
 18. Abeidella
 19. Abetel
 20. Abou diallo
 21. Abidelli
 22. Abadal
 23. Abadalalh
 24. Abdala
 25. Abdali
 26. Abdallah
 27. Abdel
 28. Abdela
 29. Abdelah
 30. Abdelali
 31. Abdelilah
 32. Abdellah
 33. Abdillah
 34. Abdulla
 35. Abdulle
 36. Abodeely
 37. Abdalah
 38. Abdaly
 39. Abdelelah
 40. Abdelillah