Příjmení Abdelali

Chcete-li vědět více o příjmení Abdelali, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdelali je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdelali.

Příjmení Abdelali ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdelali, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdelali určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdelali

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdelaliů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdelali, abychom získali přesné informace o všech Abdelali, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdelali, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdelali. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdelali naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdelali na světě

 1. Alžírsko (5179)
 2. Maroko (4564)
 3. Tunisko (199)
 4. Španělsko (48)
 5. Francie (32)
 6. Belgie (25)
 7. Spojené státy (18)
 8. Kanada (13)
 9. Nizozemsko (5)
 10. Spojené arabské emiráty (4)
 11. Německo (4)
 12. Kuvajt (4)
 13. Itálie (2)
 14. Švýcarsko (1)
 15. Egypt (1)
 16. Anglie (1)
 17. Skotsko (1)
 18. Indie (1)
 19. Libye (1)
 20. Saúdská Arábie (1)
 21. Švédsko (1)
 22. Sýrie (1)
 23. Americké Panenské ostrovy (1)
 24. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdelali na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdelali. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdelali častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdelali neobvyklé nebo neexistující příjmení.