Příjmení Abdelgani

Chcete-li vědět více o příjmení Abdelgani, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdelgani je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdelgani.

Příjmení Abdelgani ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdelgani, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdelgani určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdelgani

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdelganiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdelgani, abychom získali přesné informace o všech Abdelgani, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdelgani, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdelgani. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdelgani naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdelgani na světě

 1. Egypt (275)
 2. Spojené státy (14)
 3. Súdán (9)
 4. Rusko (8)
 5. Katar (6)
 6. Saúdská Arábie (4)
 7. Španělsko (3)
 8. Spojené arabské emiráty (2)
 9. Alžírsko (2)
 10. Jordánsko (2)
 11. Švédsko (2)
 12. Austrálie (1)
 13. Kanada (1)
 14. Kolumbie (1)
 15. Německo (1)
 16. Francie (1)
 17. Anglie (1)
 18. Izrael (1)
 19. Libye (1)
 20. Maroko (1)
 21. Tunisko (1)
 22. Uganda (1)
 23. Americké Panenské ostrovy (1)
 24. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdelgani na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdelgani. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdelgani častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdelgani neobvyklé nebo neexistující příjmení.