Příjmení Abdul-ghani

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-ghani, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-ghani je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-ghani.

Příjmení Abdul-ghani ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-ghani, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-ghani určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-ghani

Zobrazit mapu příjmení Abdul-ghani

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-ghaniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-ghani, abychom získali přesné informace o všech Abdul-ghani, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-ghani, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-ghani. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-ghani naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-ghani na světě

 1. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (398)
 2. Egypt Egypt (122)
 3. Spojené státy Spojené státy (51)
 4. Dánsko Dánsko (39)
 5. Irák Irák (26)
 6. Kanada Kanada (24)
 7. Německo Německo (6)
 8. Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago (3)
 9. Anglie Anglie (3)
 10. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 11. Libanon Libanon (2)
 12. Malajsie Malajsie (2)
 13. Švédsko Švédsko (1)
 14. Sýrie Sýrie (1)
 15. Rakousko Rakousko (1)
 16. Austrálie Austrálie (1)
 17. Bahrajn Bahrajn (1)
 18. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 19. Španělsko Španělsko (1)
 20. Jordánsko Jordánsko (1)
 21. Nigérie Nigérie (1)
 22. Katar Katar (1)
 23. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-ghani na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-ghani. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-ghani častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-ghani neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdul-ghani prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdul-ghani, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdul-ghani nebo některé z příjmení podobných Abdul-ghani vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdul-ghani jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdul-ghani s společným kořenem.

 1. Abdulghani
 2. Abdul ghani
 3. Abdelghani
 4. Abdul-hadi
 5. Abdel ghani
 6. Abdul-ahad
 7. Abdul-baqi
 8. Abdul-ghafar
 9. Abdul-ghafur
 10. Abdul-hakim
 11. Abdul-hamid
 12. Abdul-haqq
 13. Abdul-khaliq
 14. Abdulhadi
 15. Abdel-hadi
 16. Abdelgani
 17. Abdul-ali
 18. Abdul ghanee
 19. Abdel mghani
 20. Abdelrhani
 21. Abdelhadi
 22. Abdul-amir
 23. Abdul-aziz
 24. Abdul-basir
 25. Abdul-ghafoor
 26. Abdul-jalil
 27. Abdul-karim
 28. Abdul-majid
 29. Abdul-qadir
 30. Abdul-rahim
 31. Abdul-rahman
 32. Abdul-raziq
 33. Abdul-shakur
 34. Abdul-wahid
 35. Abdul-wakil
 36. Abdul-zahir
 37. Abdulahad
 38. Abdulahi
 39. Abdulai
 40. Abdulhakim