Příjmení Abdul-ghafoor

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-ghafoor, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-ghafoor je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-ghafoor.

Příjmení Abdul-ghafoor ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-ghafoor, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-ghafoor určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-ghafoor

Zobrazit mapu příjmení Abdul-ghafoor

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-ghafoorů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-ghafoor, abychom získali přesné informace o všech Abdul-ghafoor, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-ghafoor, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-ghafoor. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-ghafoor naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-ghafoor na světě

 1. Pákistán Pákistán (12)
 2. Anglie Anglie (6)
 3. Afghánistán Afghánistán (2)
 4. Kanada Kanada (1)
 5. Maledivy Maledivy (1)
 6. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-ghafoor na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-ghafoor. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-ghafoor častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-ghafoor neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdul-ghafoor začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdul-ghafoor prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdul-ghafoor, jak můžeme zjistit.

 1. Abdul-gafoor
 2. Abdul ghafoor
 3. Abdul-ghafar
 4. Abdul-ghafur
 5. Abdul gafoor
 6. Abdelghafour
 7. Abdul shakoor
 8. Abdul-ghani
 9. Abdul-shakur
 10. Abdul gayoom
 11. Abdul-ahad
 12. Abdul-amir
 13. Abdul-basir
 14. Abdul-hadi
 15. Abdul-hakim
 16. Abdul-hameed
 17. Abdul-hamid
 18. Abdul-haqq
 19. Abdul-jabbar
 20. Abdul-khaliq
 21. Abdul-qadir
 22. Abdul-sattar
 23. Abdul-zahir
 24. Abdulghani
 25. Abdul ghani
 26. Abdul gadir
 27. Abdul gayyoom
 28. Abdul ghanee
 29. Abdul gadhir
 30. Abdul rasool
 31. Abdul-hakeem
 32. Abdel-sattar
 33. Abdelghani
 34. Abdelhafid
 35. Abdul-azeez
 36. Abdul-aziz
 37. Abdul-baqi
 38. Abdul-jalil
 39. Abdul-kareem
 40. Abdul-karim