Příjmení Abdul-wadud

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-wadud, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-wadud je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-wadud.

Příjmení Abdul-wadud ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-wadud, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-wadud určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-wadud

Zobrazit mapu příjmení Abdul-wadud

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-wadudů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-wadud, abychom získali přesné informace o všech Abdul-wadud, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-wadud, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-wadud. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-wadud naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-wadud na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (5)
 2. Keňa Keňa (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-wadud na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-wadud. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-wadud častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-wadud neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdul-wadud začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Abdul-wahid
 2. Abdul-ahad
 3. Abdul-hadi
 4. Abdul-hamid
 5. Abdul-majid
 6. Abdul-qadir
 7. Abdul-rasul
 8. Abdul-samad
 9. Abdul-wakil
 10. Abdel-wahid
 11. Abdalwadoud
 12. Abdul-amir
 13. Abdul-aziz
 14. Abdul-baqi
 15. Abdul-basir
 16. Abdul-ghafur
 17. Abdul-hakim
 18. Abdul-hameed
 19. Abdul-haqq
 20. Abdul-jalil
 21. Abdul-karim
 22. Abdul-qayyum
 23. Abdul-quddus
 24. Abdul-rahim
 25. Abdul-rashid
 26. Abdul-raziq
 27. Abdul-salam
 28. Abdul-shakur
 29. Abdul-wahhab
 30. Abdul-zahir
 31. Abdulahad
 32. Abdularuf
 33. Abdulhadi
 34. Abdulhamid
 35. Abdulkadir
 36. Abdullahu
 37. Abdel-wahab
 38. Abdul-latif
 39. Abdel-hadi
 40. Abdulsayed