Příjmení Abdul-jalil

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-jalil, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-jalil je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-jalil.

Příjmení Abdul-jalil ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-jalil, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-jalil určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-jalil

Zobrazit mapu příjmení Abdul-jalil

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-jalilů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-jalil, abychom získali přesné informace o všech Abdul-jalil, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-jalil, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-jalil. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-jalil naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-jalil na světě

 1. Bahrajn Bahrajn (73)
 2. Spojené státy Spojené státy (30)
 3. Súdán Súdán (16)
 4. Filipíny Filipíny (14)
 5. Ghana Ghana (9)
 6. Kanada Kanada (8)
 7. Nigérie Nigérie (5)
 8. Chorvatsko Chorvatsko (4)
 9. Švédsko Švédsko (4)
 10. Skotsko Skotsko (3)
 11. Dánsko Dánsko (2)
 12. Francie Francie (2)
 13. Malajsie Malajsie (2)
 14. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 15. Německo Německo (1)
 16. Egypt Egypt (1)
 17. Anglie Anglie (1)
 18. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 19. Jemen Jemen (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-jalil na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-jalil. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-jalil častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-jalil neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdul-jalil začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdul-jalil prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdul-jalil, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdul-jalil nebo některé z příjmení podobných Abdul-jalil vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdul-jalil jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdul-jalil s společným kořenem.

 1. Abdul jalil
 2. Abdul-wakil
 3. Abdulkhalil
 4. Abdeljalil
 5. Abdeldjalil
 6. Abdul-ali
 7. Abdul-amir
 8. Abdul-aziz
 9. Abdul-baqi
 10. Abdul-basir
 11. Abdul-hadi
 12. Abdul-hakim
 13. Abdul-hamid
 14. Abdul-karim
 15. Abdul-khaliq
 16. Abdul-majid
 17. Abdul-qadir
 18. Abdul-rahim
 19. Abdul-rasul
 20. Abdul-raziq
 21. Abdul-salam
 22. Abdul-wahid
 23. Abdul-zahir
 24. Abdulmalik
 25. Abdul-latif
 26. Abdeljalal
 27. Abdul jaleel
 28. Abdul malik
 29. Abdul-malak
 30. Abdul halim
 31. Abdel-salam
 32. Abdelali
 33. Abdelhalim
 34. Abdelmalik
 35. Abdul-ahad
 36. Abdul-ghani
 37. Abdul-haqq
 38. Abdul-jabbar
 39. Abdul-rashid
 40. Abdul-samad