Příjmení Abdul-basir

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-basir, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-basir je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-basir.

Příjmení Abdul-basir ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-basir, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-basir určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-basir

Zobrazit mapu příjmení Abdul-basir

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-basirů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-basir, abychom získali přesné informace o všech Abdul-basir, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-basir, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-basir. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-basir naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-basir na světě

 1. Egypt Egypt (336)
 2. Spojené státy Spojené státy (9)
 3. Nigérie Nigérie (3)
 4. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-basir na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-basir. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-basir častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-basir neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdul-basir mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdul-basir, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdul-basir prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdul-basir, jak můžeme zjistit.

 1. Abdul-amir
 2. Abdul-baqi
 3. Abdul-qadir
 4. Abdul-zahir
 5. Abdul nasir
 6. Abdul-aziz
 7. Abdul-hadi
 8. Abdul-hakim
 9. Abdul-hamid
 10. Abdul-jalil
 11. Abdul-karim
 12. Abdul-majid
 13. Abdul-rahim
 14. Abdul-rashid
 15. Abdul-rasul
 16. Abdul-raziq
 17. Abdul-wahid
 18. Abdul-wakil
 19. Abdulkadir
 20. Abdul-latif
 21. Abdul amir
 22. Abdul gadir
 23. Abdul-ali
 24. Abdul bari
 25. Abdulbaki
 26. Abdul-ahad
 27. Abdul-gafoor
 28. Abdul-ghafar
 29. Abdul-ghafur
 30. Abdul-ghani
 31. Abdul-haqq
 32. Abdul-jabbar
 33. Abdul-khaliq
 34. Abdul-salam
 35. Abdul-samad
 36. Abdul-sattar
 37. Abdul-shakur
 38. Abdul-wadud
 39. Abdulahi
 40. Abdulai