Příjmení Abdul-ali

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-ali, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-ali je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-ali.

Příjmení Abdul-ali ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-ali, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-ali určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-ali

Zobrazit mapu příjmení Abdul-ali

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-aliů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-ali, abychom získali přesné informace o všech Abdul-ali, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-ali, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-ali. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-ali naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-ali na světě

 1. Filipíny Filipíny (79)
 2. Spojené státy Spojené státy (66)
 3. Rusko Rusko (3)
 4. Afghánistán Afghánistán (2)
 5. Jemen Jemen (2)
 6. Anguilla Anguilla (1)
 7. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (1)
 8. Anglie Anglie (1)
 9. Irák Irák (1)
 10. Omán Omán (1)
 11. Švédsko Švédsko (1)
 12. Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-ali na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-ali. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-ali častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-ali neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdul-ali, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdul-ali.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdul-ali mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdul-ali, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdelali
 2. Abdul-amir
 3. Abdul-aziz
 4. Abdul-baqi
 5. Abdul-hadi
 6. Abdul-jalil
 7. Abdulahi
 8. Abdulai
 9. Abdulhadi
 10. Abdullahi
 11. Abdulmalik
 12. Abdulnabi
 13. Abdelaali
 14. Abdellali
 15. Abdulbaki
 16. Abdalahi
 17. Abdali
 18. Abdallahi
 19. Abdelaal
 20. Abdelhadi
 21. Abdelhalim
 22. Abdellahi
 23. Abdellati
 24. Abdelli
 25. Abdelmalik
 26. Abdelmalki
 27. Abdelnabi
 28. Abdillahi
 29. Abdollahi
 30. Abdul-ahad
 31. Abdul-basir
 32. Abdul-ghani
 33. Abdul-hakim
 34. Abdul-hamid
 35. Abdul-haqq
 36. Abdul-karim
 37. Abdul-khaliq
 38. Abdul-majid
 39. Abdul-qadir
 40. Abdul-rahim