Příjmení Abdul-amir

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-amir, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-amir je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-amir.

Příjmení Abdul-amir ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-amir, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-amir určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-amir

Zobrazit mapu příjmení Abdul-amir

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-amirů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-amir, abychom získali přesné informace o všech Abdul-amir, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-amir, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-amir. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-amir naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-amir na světě

 1. Anglie Anglie (6)
 2. Bahrajn Bahrajn (4)
 3. Dánsko Dánsko (3)
 4. Švédsko Švédsko (3)
 5. Kanada Kanada (1)
 6. Irák Irák (1)
 7. Libanon Libanon (1)
 8. Uzbekistán Uzbekistán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-amir na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-amir. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-amir častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-amir neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdul-amir začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdul-amir, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdul-amir.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdul-amir prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdul-amir, jak můžeme zjistit.

 1. Abdul amir
 2. Abdul-aziz
 3. Abdul-basir
 4. Abdul-hamid
 5. Abdul-qadir
 6. Abdul-zahir
 7. Abdulhamid
 8. Abdulkadir
 9. Abdul-ali
 10. Abdelhamid
 11. Abdul-ahad
 12. Abdul-baqi
 13. Abdul-hadi
 14. Abdul-hakim
 15. Abdul-jalil
 16. Abdul-karim
 17. Abdul-majid
 18. Abdul-rahim
 19. Abdul-raziq
 20. Abdul-samad
 21. Abdul-wahid
 22. Abdul-wakil
 23. Abdulahi
 24. Abdulai
 25. Abdulatif
 26. Abdulaziz
 27. Abdulhadi
 28. Abdulhakim
 29. Abdulkarim
 30. Abdullahi
 31. Abdullatif
 32. Abdulmalik
 33. Abdulnabi
 34. Abdulrahim
 35. Abdul-latif
 36. Abdelgadir
 37. Abdelkadir
 38. Abdul aziz
 39. Abdul hamid
 40. Abdul gadir