Příjmení Abdul-baqi

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-baqi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-baqi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-baqi.

Příjmení Abdul-baqi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-baqi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-baqi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-baqi

Zobrazit mapu příjmení Abdul-baqi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-baqiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-baqi, abychom získali přesné informace o všech Abdul-baqi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-baqi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-baqi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-baqi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-baqi na světě

 1. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (199)
 2. Spojené státy Spojené státy (10)
 3. Anglie Anglie (2)
 4. Jordánsko Jordánsko (2)
 5. Bahrajn Bahrajn (1)
 6. Egypt Egypt (1)
 7. Ghana Ghana (1)
 8. Indonésie Indonésie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-baqi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-baqi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-baqi častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-baqi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdul-baqi. To je způsobeno tím, že příjmení Abdul-baqi často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdul-baqi, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdul-baqi.

 1. Abdul-basir
 2. Abdul-hadi
 3. Abdul-haqq
 4. Abdul-ali
 5. Abdul bari
 6. Abdulbaki
 7. Abdul-amir
 8. Abdul-aziz
 9. Abdul-ghani
 10. Abdul-hakim
 11. Abdul-hamid
 12. Abdul-jalil
 13. Abdul-karim
 14. Abdul-majid
 15. Abdul-qadir
 16. Abdul-rahim
 17. Abdul-raziq
 18. Abdul-wahid
 19. Abdul-wakil
 20. Abdul-zahir
 21. Abdulahi
 22. Abdulai
 23. Abdulghani
 24. Abdulhadi
 25. Abdulhaqq
 26. Abdullahi
 27. Abdulnabi
 28. Abdul-latif
 29. Abdel-hadi
 30. Abdelbaki
 31. Abdul haq
 32. Abdel baki
 33. Abdul qawi
 34. Abdelbari
 35. Abdel-bary
 36. Abdalahi
 37. Abdallahi
 38. Abdelali
 39. Abdelghani
 40. Abdelhadi