Příjmení Abdelbaki

Chcete-li vědět více o příjmení Abdelbaki, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdelbaki je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdelbaki.

Příjmení Abdelbaki ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdelbaki, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdelbaki určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdelbaki

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdelbakiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdelbaki, abychom získali přesné informace o všech Abdelbaki, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdelbaki, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdelbaki. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdelbaki naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdelbaki na světě

 1. Alžírsko (4045)
 2. Egypt (1952)
 3. Maroko (579)
 4. Saúdská Arábie (239)
 5. Francie (105)
 6. Spojené státy (62)
 7. Katar (50)
 8. Španělsko (13)
 9. Německo (12)
 10. Tunisko (10)
 11. Anglie (10)
 12. Libanon (7)
 13. Bulharsko (6)
 14. Súdán (4)
 15. Spojené arabské emiráty (4)
 16. Kanada (4)
 17. Kuvajt (4)
 18. Švédsko (2)
 19. Austrálie (2)
 20. Nizozemsko (1)
 21. Omán (1)
 22. Rusko (1)
 23. Thajsko (1)
 24. Ukrajina (1)
 25. Belgie (1)
 26. Bahrajn (1)
 27. Švýcarsko (1)
 28. Řecko (1)
 29. Hongkong (1)
 30. Malajsie (1)
 31. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdelbaki na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdelbaki. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdelbaki častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdelbaki neobvyklé nebo neexistující příjmení.