Příjmení Abdelah

Chcete-li vědět více o příjmení Abdelah, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdelah je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdelah.

Příjmení Abdelah ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdelah, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdelah určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdelah

Zobrazit mapu příjmení Abdelah

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdelahů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdelah, abychom získali přesné informace o všech Abdelah, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdelah, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdelah. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdelah naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdelah na světě

 1. Maroko Maroko (307)
 2. Španělsko Španělsko (107)
 3. Egypt Egypt (36)
 4. Mauretánie Mauretánie (15)
 5. Alžírsko Alžírsko (11)
 6. Súdán Súdán (9)
 7. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (4)
 8. Kanada Kanada (3)
 9. Spojené státy Spojené státy (3)
 10. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 11. Belgie Belgie (1)
 12. Kamerun Kamerun (1)
 13. Anglie Anglie (1)
 14. Itálie Itálie (1)
 15. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 16. Norsko Norsko (1)
 17. Filipíny Filipíny (1)
 18. Katar Katar (1)
 19. Rusko Rusko (1)
 20. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdelah na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdelah. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdelah častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdelah neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdelah. To je způsobeno tím, že příjmení Abdelah často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdelah nebo některé z příjmení podobných Abdelah vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdelah jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdelah s společným kořenem.

 1. Abdela
 2. Abdellah
 3. Abdulah
 4. Abdalah
 5. Abdelahi
 6. Abdala
 7. Abdalahe
 8. Abdalahi
 9. Abdallah
 10. Abdel
 11. Abdelaal
 12. Abdelali
 13. Abdelhak
 14. Abdelhay
 15. Abdelilah
 16. Abdella
 17. Abdellahi
 18. Abdelli
 19. Abdillah
 20. Abdola
 21. Abdula
 22. Abdulahi
 23. Abdulai
 24. Abdullah
 25. Abdollah
 26. Abdelelah
 27. Abdelati
 28. Abdelhai
 29. Abdelhaq
 30. Abdalaah
 31. Abdalat
 32. Abdila
 33. Abdulahu
 34. Abdel-lah
 35. Abdeallah
 36. Abdeli
 37. Abdulan
 38. Abdel lah
 39. Abadalalh
 40. Abd-allah