Příjmení Abdelah

Chcete-li vědět více o příjmení Abdelah, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdelah je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdelah.

Příjmení Abdelah ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdelah, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdelah určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdelah

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdelahů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdelah, abychom získali přesné informace o všech Abdelah, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdelah, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdelah. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdelah naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdelah na světě

 1. Maroko (307)
 2. Španělsko (107)
 3. Egypt (36)
 4. Mauretánie (15)
 5. Alžírsko (11)
 6. Súdán (9)
 7. Saúdská Arábie (4)
 8. Kanada (3)
 9. Spojené státy (3)
 10. Spojené arabské emiráty (2)
 11. Belgie (1)
 12. Kamerun (1)
 13. Anglie (1)
 14. Itálie (1)
 15. Nizozemsko (1)
 16. Norsko (1)
 17. Filipíny (1)
 18. Katar (1)
 19. Rusko (1)
 20. Švédsko (1)
 21. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdelah na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdelah. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdelah častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdelah neobvyklé nebo neexistující příjmení.