Příjmení Abdalaah

Chcete-li vědět více o příjmení Abdalaah, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdalaah je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdalaah.

Příjmení Abdalaah ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdalaah, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdalaah určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdalaah

Zobrazit mapu příjmení Abdalaah

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdalaahů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdalaah, abychom získali přesné informace o všech Abdalaah, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdalaah, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdalaah. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdalaah naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdalaah na světě

 1. Afghánistán Afghánistán (6070)
 2. Egypt Egypt (244)
 3. Tanzanie Tanzanie (16)
 4. Spojené státy Spojené státy (3)
 5. Brazílie Brazílie (1)
 6. Katar Katar (1)
 7. Súdán Súdán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdalaah na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdalaah. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdalaah častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdalaah neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdalaah mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdalaah, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdalaah nebo některé z příjmení podobných Abdalaah vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdalaah jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdalaah s společným kořenem.

 1. Abdallah
 2. Abdalah
 3. Abadalalh
 4. Abd-allah
 5. Abdala
 6. Abdalahe
 7. Abdalahi
 8. Abdalla
 9. Abdallahi
 10. Abdelaal
 11. Abdelah
 12. Abdellah
 13. Abdillah
 14. Abdulah
 15. Abdullah
 16. Abdollah
 17. Abduallah
 18. Abd allah
 19. Abdalat
 20. Abdeallah
 21. Abdali
 22. Abdela
 23. Abdelali
 24. Abdelfatah
 25. Abdelhak
 26. Abdelhay
 27. Abdelilah
 28. Abdella
 29. Abdellahi
 30. Abdilla
 31. Abdillahi
 32. Abdola
 33. Abdollahi
 34. Abdula
 35. Abdulahad
 36. Abdulahi
 37. Abdulai
 38. Abdulla
 39. Abdullahi
 40. Abdullahu