Příjmení Abdallaoui

Chcete-li vědět více o příjmení Abdallaoui, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdallaoui je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdallaoui.

Příjmení Abdallaoui ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdallaoui, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdallaoui určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdallaoui

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdallaouiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdallaoui, abychom získali přesné informace o všech Abdallaoui, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdallaoui, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdallaoui. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdallaoui naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdallaoui na světě

 1. Maroko (4802)
 2. Alžírsko (363)
 3. Francie (222)
 4. Španělsko (60)
 5. Belgie (23)
 6. Spojené státy (14)
 7. Nizozemsko (11)
 8. Kanada (5)
 9. Finsko (5)
 10. Anglie (5)
 11. Norsko (4)
 12. Austrálie (2)
 13. Středoafrická republika (1)
 14. Německo (1)
 15. Dánsko (1)
 16. Itálie (1)
 17. Lucembursko (1)
 18. Saúdská Arábie (1)
 19. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdallaoui na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdallaoui. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdallaoui častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdallaoui neobvyklé nebo neexistující příjmení.