Příjmení Abdoulahi

Chcete-li vědět více o příjmení Abdoulahi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdoulahi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdoulahi.

Příjmení Abdoulahi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdoulahi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdoulahi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdoulahi

Zobrazit mapu příjmení Abdoulahi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdoulahiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdoulahi, abychom získali přesné informace o všech Abdoulahi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdoulahi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdoulahi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdoulahi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdoulahi na světě

 1. Niger Niger (65294)
 2. Kamerun Kamerun (5281)
 3. Mali Mali (1162)
 4. Benin Benin (182)
 5. Alžírsko Alžírsko (117)
 6. Burkina Faso Burkina Faso (49)
 7. Mauretánie Mauretánie (15)
 8. Francie Francie (7)
 9. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (5)
 10. Čad Čad (4)
 11. Spojené státy Spojené státy (4)
 12. Belgie Belgie (3)
 13. Kanada Kanada (3)
 14. Nigérie Nigérie (3)
 15. Čína Čína (1)
 16. Írán Írán (1)
 17. Komory Komory (1)
 18. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 19. Togo Togo (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdoulahi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdoulahi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdoulahi častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdoulahi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdoulahi začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdoulahi. To je způsobeno tím, že příjmení Abdoulahi často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdoulahi prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdoulahi, jak můžeme zjistit.

 1. Abdollahi
 2. Abdulahi
 3. Abdoullahi
 4. Abdalahi
 5. Abdallahi
 6. Abdellahi
 7. Abdillahi
 8. Abdoulaye
 9. Abdulah
 10. Abdulai
 11. Abdullahi
 12. Abdollah
 13. Abdoullah
 14. Abdelahi
 15. Abdulahu
 16. Abdoula
 17. Abdalahe
 18. Abdallah
 19. Abdelah
 20. Abdelali
 21. Abdellah
 22. Abdellati
 23. Abdillah
 24. Abdola
 25. Abdoul
 26. Abdula
 27. Abdulahad
 28. Abdulatif
 29. Abdulaziz
 30. Abdulhadi
 31. Abdullah
 32. Abdullahu
 33. Abdulnabi
 34. Abdulrahim
 35. Abdalah
 36. Abdelati
 37. Abdoulie
 38. Abdellali
 39. Abdullha
 40. Abdul-ali