Příjmení Abdoullahi

Chcete-li vědět více o příjmení Abdoullahi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdoullahi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdoullahi.

Příjmení Abdoullahi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdoullahi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdoullahi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdoullahi

Zobrazit mapu příjmení Abdoullahi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdoullahiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdoullahi, abychom získali přesné informace o všech Abdoullahi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdoullahi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdoullahi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdoullahi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdoullahi na světě

 1. Kamerun Kamerun (5410)
 2. Niger Niger (4820)
 3. Alžírsko Alžírsko (897)
 4. Mauretánie Mauretánie (54)
 5. Anglie Anglie (17)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (5)
 7. Somálsko Somálsko (4)
 8. Švédsko Švédsko (3)
 9. Spojené státy Spojené státy (3)
 10. Kanada Kanada (2)
 11. Írán Írán (2)
 12. Thajsko Thajsko (2)
 13. Burkina Faso Burkina Faso (2)
 14. Mali Mali (1)
 15. Rwanda Rwanda (1)
 16. Senegal Senegal (1)
 17. Salvador Salvador (1)
 18. Turecko Turecko (1)
 19. Belgie Belgie (1)
 20. Benin Benin (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdoullahi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdoullahi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdoullahi častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdoullahi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdoullahi začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdoullahi prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdoullahi, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdoullahi nebo některé z příjmení podobných Abdoullahi vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdoullahi jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdoullahi s společným kořenem.

 1. Abdollahi
 2. Abdullahi
 3. Abdoulahi
 4. Abdoullah
 5. Abdallahi
 6. Abdellahi
 7. Abdillahi
 8. Abdulahi
 9. Abdullah
 10. Abdullahu
 11. Abdollah
 12. Avdullahi
 13. Abd-allah
 14. Abdalahi
 15. Abdallah
 16. Abdellah
 17. Abdellati
 18. Abdillah
 19. Abdoulaye
 20. Abdulah
 21. Abdulai
 22. Abdulhadi
 23. Abdulla
 24. Abdullatif
 25. Abdulnabi
 26. Abdulrahim
 27. Abdullaev
 28. Abduallah
 29. Abd allah
 30. Aabdullah
 31. Abdellali
 32. Abdullha
 33. Abdul-ali
 34. Abdoulkarim
 35. Avdullahu
 36. Abdhulla
 37. Abdelahi
 38. Abdoul aziz
 39. Abdulahu
 40. Abdoula