Příjmení Aabdullah

Chcete-li vědět více o příjmení Aabdullah, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aabdullah je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aabdullah.

Příjmení Aabdullah ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aabdullah, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aabdullah určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aabdullah

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aabdullahů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aabdullah, abychom získali přesné informace o všech Aabdullah, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aabdullah, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aabdullah. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aabdullah naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aabdullah na světě

 1. Saúdská Arábie (199)
 2. Indonésie (30)
 3. Filipíny (19)
 4. Nigérie (13)
 5. Indie (5)
 6. Pákistán (5)
 7. Spojené státy (3)
 8. Egypt (1)
 9. Anglie (1)
 10. Malajsie (1)
 11. Švédsko (1)
 12. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aabdullah na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aabdullah. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aabdullah častějším příjmením a ve kterých zemích je Aabdullah neobvyklé nebo neexistující příjmení.