Příjmení Abadilla

Chcete-li vědět více o příjmení Abadilla, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abadilla je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abadilla.

Příjmení Abadilla ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abadilla, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abadilla určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abadilla

Zobrazit mapu příjmení Abadilla

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abadillaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abadilla, abychom získali přesné informace o všech Abadilla, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abadilla, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abadilla. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abadilla naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abadilla na světě

 1. Filipíny Filipíny (6824)
 2. Spojené státy Spojené státy (489)
 3. Singapur Singapur (52)
 4. Mexiko Mexiko (48)
 5. Katar Katar (32)
 6. Austrálie Austrálie (11)
 7. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (8)
 8. Anglie Anglie (6)
 9. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (4)
 10. Kanada Kanada (2)
 11. Japonsko Japonsko (2)
 12. Čína Čína (1)
 13. Německo Německo (1)
 14. Španělsko Španělsko (1)
 15. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abadilla na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abadilla. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abadilla častějším příjmením a ve kterých zemích je Abadilla neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abadilla, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abadilla.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abadilla mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abadilla, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abadilla prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abadilla, jak můžeme zjistit.

 1. Abdilla
 2. Abadillo
 3. Abdalla
 4. Abdella
 5. Abdill
 6. Abdillah
 7. Abdille
 8. Abdulla
 9. Abedillo
 10. Abdila
 11. Abdylla
 12. Abadlia
 13. Abadal
 14. Abadalalh
 15. Abatelli
 16. Abdala
 17. Abdallah
 18. Abdela
 19. Abdellah
 20. Abdelli
 21. Abdillahi
 22. Abdola
 23. Abdula
 24. Abdullah
 25. Abdulle
 26. Avedillo
 27. Abdollah
 28. Abdiel
 29. Apadula
 30. Abdil
 31. Abdall
 32. Abdullha
 33. Abeidella
 34. Abeidalla
 35. Abdhulla
 36. Abdile
 37. Abatiello
 38. Abdoula
 39. Abdull
 40. Abidelli