Příjmení Abdall

Chcete-li vědět více o příjmení Abdall, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdall je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdall.

Příjmení Abdall ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdall, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdall určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdall

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdallů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdall, abychom získali přesné informace o všech Abdall, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdall, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdall. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdall naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdall na světě

 1. Súdán (8120)
 2. Egypt (1983)
 3. Saúdská Arábie (278)
 4. Spojené státy (14)
 5. Katar (9)
 6. Anglie (6)
 7. Polsko (5)
 8. Tanzanie (5)
 9. Libye (4)
 10. Brazílie (3)
 11. Mauretánie (2)
 12. Pákistán (2)
 13. Uganda (2)
 14. Jemen (2)
 15. Spojené arabské emiráty (2)
 16. Rakousko (2)
 17. Kanada (2)
 18. Čína (1)
 19. Francie (1)
 20. Irsko (1)
 21. Jordánsko (1)
 22. Keňa (1)
 23. Maroko (1)
 24. Nigérie (1)
 25. Norsko (1)
 26. Rumunsko (1)
 27. Somálsko (1)
 28. Bahrajn (1)
 29. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdall na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdall. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdall častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdall neobvyklé nebo neexistující příjmení.